مقررات و ضوابط باشگاه مشتریان ایزی

پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان شرکت ایزی و اعضاء اين باشگاه، مقید به قوانین تجارت الکترونیکی و جرايم رايانه اي و ساير قوانين مربوطه می‌باشند. ضمناً مقررات ذيل مورد قبول تمامي اعضاء اين باشگاه بوده و باشگاه مشتريان شرکت ایزی اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال نمايد و به محض درج اين ضوابط در سايت، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع رساني رسمي تغييرات ياد شده، سايت باشگاه مشتريان شرکت ایزی بوده و تمامي اعضاء ملزم به مطالعه و پيگيري اخبار و اطلاعيه هاي صادره مي باشند.

1. استفاده از وب سايت باشگاه مشتريان
خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده اعضاء باشگاه مشتریان شرکت ایزی عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی متعلق به شرکت ایزی است و هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات، نقل قول از محتويات پایگاه اینترنتی برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است. استفاده از سايت به هرروشي اعم از "page-scrape"، "robot"، ""spiderيا ساير ابزار اتوماتيك، برنامه، الگوريتم يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع مي باشد.

2. لينك سازي
دربرگيري هر يك از سايت هاي لينك شده دليل بر تاييد آن سايت نمي باشد و مسئوليت هرگونه استفاده از وب سايت با استناد بر سايت هاي لينك شده آن بر عهده استفاده كننده مي باشد. باشگاه مشتريان شرکت ایزی توصيه مي نمايد به دقت مراقب حق مالكيت و ضوابط و شرايط سايت هاي لينك شده مورد بازديد باشيد.

3. كپي رايت
تمامي محتويات اين وب سايت ازجمله متن ها، تصاوير، لوگوها، نمادها، عكس ها و نرم افزارها، دارايي های شرکت ایزی محسوب شده و تلفيق (به معناي جمع آوري، مرتب سازي و گرد هم آوري) محتويات اين سايت نيز منحصراً متعلق به شرکت ایزی بوده و توسط قوانين بين المللي كپي رايت محافظت مي گردد. ممكن است از محتويات و نرم افزار اين وب سايت براي خريد، فروش و منبع كارت الكترونيكي استفاده شود. ساير موارد استفاده همچون بازسازي، تغيير، مشاركت، انتقال، چاپ مجدد، نمايش يا استفاده از محتويات و مطالب اين وب سايت قوياً ممنوع مي باشد.

4. حدود مسئولیت
مطالب موجود در این سایت ممکن است اشتباه بوده و یا غلط تایپی داشته باشد و اطلاعات ممکن است تغییر یافته یا بروز شود. باشگاه مشتريان شرکت ایزی هیچ مسئولیتی در برابر وب سایت هایی که ممکن است از این وب سایت به آنها لینک داده شود ندارد.

5. نحوه استفاده
استفاده از وب سايت به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع مي باشد. بدينوسيله تمامي اعضاء توافق مي نمايند كه در صورت نقض مقررات و قوانين مربوطه، تمامي خسارات احتمالي وارده بر شرکت ایزی ، كاركنان و شركت هاي تابعه آن را بر عهده بگيرند. شايان ذكر است مسئوليت ارتباطات الكترونيكي و مطالب ارسالي از رايانه اعضاء باشگاه، بر عهده خود ايشان بوده و استفاده از وب سايت فقط براي اهداف قانوني جايز مي باشد. استفاده از وب سايت براي مقاصد زير مجاز نمي باشد: ارسال يا استفاده از موضوعات خلاف قانون و اخلاق و يا فريب دهنده. ارسال يا استفاده از مطالب و موضوعاتي كه حاوي ويروس هاي نرم افزاري، فعاليت هاي سياسي، درخواست هاي تجاري، نامه هاي زنجيره اي، يا هرگونه SPAM باشد. استفاده از وب سايت به شكلي كه موجب آزردگي، ناراحتي يا هيجان بي مورد شود.

6. شرایط و محدودیت های استفاده
استفاده از محصولات و خدمات این سایت منوط به رعایت مقررات و ضوابط سایت است و تبلیغ یا فروش هرگونه محصول که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا موجب شکایت از شرکت خارجی گردد در سایت غیر مجاز می باشد. این سایت از استانداردهای تجارت الکترونیکی B2C تبعیت می کند و استفاده از آن در کاربردهای دیگر مجاز نمی باشد.

7. شرایط و ضوابط عضویت در باشگاه مشتریان شرکت ایزی
پذیرش باشگاه مشتريان شرکت ایزی اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضياني را كه جهت عضويت در سایت رسمي باشگاه مشتريان شرکت ایزی ثبت نام می نمایند را بررسي و در خصوص پذيرش و يا رد آنها تصميم گيري نمايد. براين اساس پذيرفته شدن افراد در باشگاه مشتريان، محدودكننده اختيارات باشگاه در رعايت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر يك از اعضاء از مقررات باشگاه عدول نمايد، باشگاه مشتريان شرکت ایزی اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، درخصوص عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه از خود سلب مي‌نمايد. هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سایت باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول بوده و این مسئولیت شامل محتوا, عکس ها, فیلم ها و ... می باشد. ضمناً استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیرمجاز بوده و ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع می باشد. در باشگاه مشتريان شرکت ایزی اعضاء به دو دسته فعال و غيرفعال تقسيم مي شوند. عضو فعال به اعضايي گفته مي شود كه در هر دوره زماني سه ماهه حداقل يك مرتبه با ورود نام كاربري و رمز عبور خود (Login) وارد سايت باشگاه مشتريان شوند. باشگاه مشتريان شرکت ایزی اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، در خصوص عضويت اعضاي غيرفعال تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه از خود سلب مي‌نمايند. حریم شخصی ارائه محصولات، خدمات و یا آگهی ها نیاز به ثبت برخی از اطلاعات در فرم های سایت دارد. این اطلاعات باید صحیح باشد و در صورت صحیح نبودن، باشگاه مشتریان شرکت ایزی می تواند نسبت به حذف آنها اقدام نماید. شرکت ایزی هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سايت را نگهداري نموده و در راستاي سياست حفظ حريم خصوصي عمل خواهد كرد. آدرس پست الکترونیک شما در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و صرفاً ارسال تقاضا برای شما از طریق فرم های سایت انجام می پذیرد. باشگاه مشتریان شرکت ایزی می تواند اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد.

8. ساير مقررات
باشگاه مشتريان با توجه به اهداف و سياست گذاري شرکت، با اجراي طرح امتيازي به اعضايي كه از خدمات منتخب شرکت ایزی استفاده نمايند امتياز اختصاص داده و اين امكان را فراهم مي نمايد تا اعضاء با جمع آوري امتياز در طرح هاي تشويقي باشگاه شركت نموده و از مزاياي پاداش ها بهره‌مند شوند. بر اين اساس باشگاه مشتريان شرکت ایزی اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را درخصوص موارد ذيل انجام داده و اعضاء به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به باشگاه از خود سلب ‌مي نمايند. ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف طرح امتيازي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش طرح امتيازي، خدمات مورد استفاده، مقدار امتياز تخصيص داده شده به هر خدمت، طول عمر امتيازها، پاداش های مترتب بر امتیازها، ارزش ريالي امتيازها و... در اختيار باشگاه است. ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف پاداش هاي اعطايي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش پاداش، تعداد، مبالغ و نوع پاداش و... در اختيار باشگاه است. تغییر در زمان بندی به روزرسانی امتیازها، رسیدگی به درخواست پاداش های ارائه شده، پرداخت وجود جوایز و ... در اختيار باشگاه است. باشگاه مشتريان شرکت ایزی اين اختيار را دارد تا درخصوص برخورد با اعضايي كه به واسطه استفاده از خدمات باشگاه ، موجبات ضرر و زيان شرکت ایزی و يا ساير مشتريان را فراهم نموده اند به نحو مقتضي تصميم گيري نمايد. در صورت بروز مشكلات فني، قطعي، كندي سرعت، فيلترينگ اينترنت و ... ايجاد محدوديت در دسترسي به وب سايت، باشگاه مشتريان شرکت ایزی حتي الامكان تمامي تلاش خود را جهت رفع مشكل و كسب رضايت اعضاء محترم باشگاه مشتريان به كار خواهد گرفت ؛ ليكن باشگاه مشتريان شرکت ایزی هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال ادعاها و مشكلات احتمالي بوجود آمده را نمي پذيرد.

9. استفاده از اطلاعات
شرکت ایزی در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع آوري شده مي باشد: درصورتي كه مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات شرکت ایزی را فراموش كرده باشيد شرکت ایزی براي مشخص نمودن هويت شما و انجام همكاري هاي لازم ميتواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد. براي فراهم نمودن خدمات مورد تقاضاي شما به منظور فراهم آوردن اطلاعات بيشتر در مورد ساير وب سايت ها و خدماتي كه ازنظر شرکت ایزی برايتان حائز اهميت است. براي بازاريابي هاي آينده، اهداف همگاني و مشترك ازجمله بازاريابي مستقيم و نيز تحقيقات و مطالعات بازار. اطمينان از مرتبط بودن اطلاعات با علايق شما و ساير مصارف مجاز از جانب شما. در صورت نياز به استفاده از اطلاعات شخصي اعضاء در ساير موارد، باشگاه مشتريان شرکت ایزی پيش تر رضايت شما را كسب خواهد نمود.